EST 1996 Jesteśmy na rynku rozrywki od 25 lat!

Agencja Koncertowa LUXART

Szanowni Państwo,
Prezentujemy elektroniczną wersję katalogu,
który stanowi kompendium naszej oferty
zamieszczonej na stronie internetowej:
www.agencjaluxart.com
– największym w Polsce portalu
branży rozrywkowej – ~2490 propozycji
(stan na wrzesień 2021 r.).

25 lat na rynku!

Agencja Koncertowa LUXART działa od 1996 roku, świadcząc usługi kompleksowej organizacji wszelkich wydarzeń kulturalnych. Przez te wszystkie lata zjednaliśmy sobie grono wiernych Klientów.

Logo

Posiadamy wiedzę i kompetencje pozwalające na podjęcie każdego przedsięwzięcia związanego z produkcją imprezy. Jesteśmy w stanie zorganizować technicznie koncert każdego, nawet najbardziej wymagającego wykonawcy zarówno krajowego, jak i zagranicznego. Starannie wybieramy podwykonawców, stawiając na firmy o najwyższej reputacji oraz posiadające sprzęt spełniający wyśrubowane wymagania. Z roku na rok poszerzamy swoją ofertę, wychodząc naprzeciw wymagającemu rynkowi.

Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
OD 25 LAT!

 • Promowanie Artystów
  Pokaż się!

Chcesz, aby Twój zespół grał więcej koncertów?
Jesteś artystą i pragniesz częściej występować?
Twoja technika estradowa jest rzadko wynajmowana?
Skorzystaj z naszej oferty!

 • Cennik Artystów
  Zaplanuj budżet!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz licznym sugestiom z Państwa strony, uruchomiliśmy serwis, w którym każdy może poznać szacunkowy koszt występu artystów, a także dopasować wykonawców do planowanego budżetu imprezy. Sprawdź ceny Artystów pod adresem: www.cennik-artystow.com

Największa w Polsce oferta pokazów kulinarnych prowadzonych przez prawdziwych pasjonatów kuchni.

Zobacz wszystkie propozycje na stronie: www.pokazykulinarne.com

Posiadamy bogatą ofertę własnych, autorskich pokazów kulinarnych:

 • Wielka Bitwa na Dwie lub Trzy Olbrzymie Patelnie
  Nowa konwencja!
 • Warsztaty pieczenia chleba
 • Pokaz gotowania na olbrzymiej patelni
  Hit sezonu
 • Turnieje kulinarne

EST 1996 Jesteśmy na rynku rozrywki od 25 lat!

Ogranicza nas tylko wyobraźnia!

Pokazy laserowe to doskonała atrakcja,
która w znakomity sposób może uświetnić
wszelkie uroczystości takie jak:
dni miast, sylwestry, jubileusze,
premiery produktów,
prywatne imprezy okolicznościowe oraz wesela.

„Beam show” to pojedyncze wiązki światła, płaszczyzny, figury kreślone przez promień lasera w powietrzu. Aby efekt był dobrze widoczny, potrzebny jest dym wytwarzany np. przez specjalne wytwornice. Pokazy przestrzenne cieszą się olbrzymią popularnością, począwszy od małych klubów i eventów firmowych, aż po duże imprezy plenerowe.

„Graphic show” to wyświetlane promieniem lasera sekwencje ruchomych obrazów, które tworzą coś na wzór filmu animowanego rysowanego jedną linią. Animacje są najczęściej zsynchronizowane z muzyką. Mogą one opowiadać historię firmy, pokazywać nowy produkt, zawierać ruchome logotypy, napisy.

Bardzo popularna technologia, która umożliwia stworzenie iluzji ruchu oraz zmianę wyglądu mapowanych powierzchni i obiektów. Innowacyjny sposób na oświetlenie architektury, przedmiotów i ludzi. To narzędzie do tworzenia wirtualnej scenografii, niestandardowej formy reklamy, promocji, a nawet dekoracji wnętrz.

Dzięki zastosowaniu lasera o dużej mocy, tworzone są niekonwencjonalne, niestandardowe, widoczne z dużej odległości projekcje na ścianach budynków. Można wyświetlić dowolne logo, treść ogłoszenia reklamowego, ale również specjalnie przygotowany jednokreskowy film animowany. Sprawdza się to, gdy nie ma możliwości zainstalowania stałych reklam lub gdzie są one krótkotrwałe. To także doskonałe narzędzie do uświetniania specjalnych okazji, wydarzeń, rocznic.

System umożliwia przeprowadzanie głosowań i quizów za pomocą SMS-ów. Na podany numer telefonu wysyła się wiadomość. Komputer zlicza głosy, a następnie wyświetlane są wyniki. Można wyświetlać rezultaty w dużym formacie, np. na budynku lub innej powierzchni. Quizy da się przeprowadzać w skromniejszych warunkach, wykorzystując urządzenie o mniejszej mocy. Dodatkową atrakcją jest laserowa prezentacja SMS-owych życzeń podczas dowolnej imprezy, eventu, koncertu.

Dzięki laserom o ogromnej mocy możliwe stają się projekty niekonwencjonalne, np. przeniesienie projektu architektonicznego z papieru i umiejscowienie go w przestrzeni. Dodatkową cechą, na którą należy zwrócić uwagę, to fakt, że stosowane urządzenia są lekkie, chłodzone powietrzem, mają niewielkie rozmiary, a to umożliwia ich montaż niemalże wszędzie: wysoko na konstrukcjach scenicznych, w oknach najwyższych pięter budynków, na barkach wodnych, samochodach. Można je także po prostu trzymać w rękach.

Urządzenie umożliwia konwertowanie obrazów video w czasie rzeczywistym na obraz lasera, tzw. „video tracing”. Wystarczy skierować kamerę na dowolną, poruszającą się osobę lub przedmiot, by oglądać zarysy sylwetki wyświetlone promieniem lasera. To rewelacyjne rozwiązanie dla klubów, na imprezy firmowe, pokazy mody, koncerty, idealnie wpisuje się też w show telewizyjny.

Promień laserowy o średnicy 5 cm oraz mocy od 8 do 50W. Najlepsze efekty osiąga się przy zastosowaniu dwóch urządzeń zainstalowanych na wysokości powyżej 10 m. Laser zwraca uwagę nawet z odległości kilkunastu kilometrów!

Ostrzezenie-przed-wiazka-laserowa-1.png

Normy bezpieczeństwa

Show spełnia normy bezpieczeństwa Unii Europejskiej, nie wymaga stwarzania specjalnych stref oddzielających od publiczności, jak również angażowania dodatkowych służb, np. straży pożarnej.

EST 1996 Jesteśmy na rynku rozrywki od 25 lat!

Zrelaksuj się przy muzyce i
pysznych potrawach...

Show składa się z kameralnego koncertu
na żywo (wybranego przez Państwa
lub proponowanego przez nas wykonawcy),
a także pokazu kulinarnego (wszystko
o odpowiedniej tematyce). Całość zakończona jest wspólną degustacją przygotowanego dania.

O nic nie musicie się martwić – pełne wyposażenie techniczne po naszej stronie!

Do każdej strefy możemy dodać warsztaty wypieków!

Nasze propozycje:

Relaks przy morskich opowieściach z zespołem szantowym, natomiast w części gastronomicznej - zupa rybna dla wszystkich "pasażerów".

Charakterystyczna muzyka klezmerska (wykonywana np. przez Sholem)
połączona z tradycyjną kuchnią żydowską - do zjedzenia będzie kolorowy, aromatyczny czulent.

Latynoskie, taneczne rytmy, największe przeboje (np. z grupą Mariachi Los Amigos) i hiszpańska paella z olbrzymiej patelni dla każdego.

Soczyste burgery w stylu amerykańskim, a do tego blues-rockowe przeboje
wykonywane przez formację NajemnicY.

Na olbrzymiej patelni - przepyszny gulasz staropolski, na scenie - grupa wykonująca muzykę inspirowaną historycznymi polskimi brzmieniami (np. Luka Mazur Quartet).

Zespół (np. Zbóje) zagra skoczne góralskie dźwięki "spod samiućkich Tater",
natomiast w wielkim kotle warzyć się będzie smakowita kwaśnica.

Największe światowe hity ostatnich lat w wykonaniu świetnego eventowego zespołu Beauty Plate, a do jedzenia - jedna z potraw kuchni XXI wieku.

Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
OD 25 LAT!

 • Stand-up
  Teraz także online
 • Czołówka polskich artystów wykonujących najlepszy stand-up w naszym kraju.
Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
OD 25 LAT!

 • Legendy polskiej sceny i ich ponadczasowe przeboje.
Polecamy:
 • Pectus
  Polecamy!

Pectus jest m.in. finalistą 44. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej „Debiuty” Opole 2007, a także zdobywcą Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Carpathia Festival” Rzeszów 2006. Koncerty braci Szczepaników znane są z doskonałej produkcji z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych używanych na świecie. Formacja posiada kilka propozycji występu, np. z okazji Świąt Bożego Narodzenia lub w wersji akustycznej.

Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
OD 25 LAT!

POP

 • Dźwięki poruszające do zabawy każdą publikę!
Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
OD 25 LAT!

Zorganizuj koncert zespołu Beauty Plate:

Zadzwoń: 604 349 905 lub 728 801 721
napisz: biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:
 • Kayah
  Polecamy!

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, współwłaścicielka firmy fonograficznej Kayax. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych, docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej. Wszechstronna muzycznie artystka, najczęściej poruszająca się w klimatach folk, pop, soul, jazz. Autorka wielu przebojów i albumów. Kayah posiada w swojej ofercie kilka różnych opcji koncertów, m.in. świąteczne lub we współpracy z innymi artystami.

Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
OD 25 LAT!

 • Znane i lubiane twarze polskiej estrady, które łączą pokolenia.
Polecamy:
 • Golec uOrkiestra
  Polecamy!

Grupa muzyczna założona w 1998 roku przez braci Pawła i Łukasza Golców z Milówki. Od początku zespół grał muzykę łączącą stylistykę jazzową i bluesową z motywami góralskimi Beskidu Żywieckiego. Pomysł stworzenia grupy zrodził się spontanicznie jako naturalna konsekwencja wspólnego muzykowania sąsiadów i przyjaciół. Formacja od lat wiedzie prym na polskiej scenie folkowej – nie trzeba jej nikomu przedstawiać!

Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
OD 25 LAT!

 • Taneczne, rozluźniające teksty i brzmienia.
Polecamy:
 • Akcent
  Polecamy!

Jeden z najbardziej utytułowanych zespołów muzyki disco polo, którego częścią jest Zenon Martyniuk! Formacja powstała w 1989 roku. Wydała łącznie ponad 20 płyt. Ciekawa aranżacja utworów i ciepły, charakterystyczny głos charyzmatycznego lidera sprawia, że koncerty Akcentu pozostają na długo w pamięci słuchaczy.

Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
OD 25 LAT!

 • Taneczne, rozluźniające teksty i brzmienia.
Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
OD 25 LAT!

To jest reklama komercyjna

Chcesz się pokazać w ten sam sposób?
Zadzwoń: 602 652 305 lub napisz: lukasz@agencjaluxart.com

Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
OD 25 LAT!

To jest reklama komercyjna

Chcesz się pokazać w ten sam sposób?
Zadzwoń: 602 652 305 lub napisz: lukasz@agencjaluxart.com

Polecamy:
 • Polecamy!

Brzmienia popu, rocka, biesiady, szczypta disco, trochę muzycki na góralską nutę z charakterystycznym dialektem… Ciekawe połączenia i oryginalne podejście do muzyki tanecznej – to właśnie czynniki, które sprawiły, że ten zespół osiągnął duży sukces.

Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
OD 25 LAT!

 • Emocjonujące koncerty, rzesze fanów i cięższa muzyka.
Polecamy:
 • HEY
  Polecamy!

Polski zespół muzyczny, powstały w 1992 r. w Szczecinie. Inicjatorem był gitarzysta Piotr Banach. Od początku istnienia wokalistką zespołu jest Katarzyna Nosowska. Grupa wykonuje różnorodną muzykę w granicach szeroko pojętego rocka z wpływami muzyki elektronicznej. Formacja największą popularnością cieszyła się w latach 1993-1995. Jest niekwestionowaną ikoną polskiego rocka, wciąż dając niezapomniane koncerty.

Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
OD 25 LAT!

 • Najlepsze kabarety, które uświetnią Państwa wydarzenie i rozbawią wszystkich.
Polecamy:
 • Piotr Bałtroczyk
  Polecamy!

Dziennikarz, poeta, piosenkarz, konferansjer, satyryk, prezenter telewizyjny i radiowy, laureat kilku nagród. W 1999 r. wystąpił jako konferansjer serialu telewizyjnego „Badziewiakowie”. Podczas swojej kariery prowadził liczne show, część z nich sygnując własnym nazwiskiem. Świetnie sprawdza się zarówno w roli prowadzącego spotkania, jak również gwiazdy wieczoru ze swoimi kabaretowymi prezentacjami.

Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
OD 25 LAT!

 • Artystyczne sobowtóry i coverowe formacje muzyczne.
Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
OD 25 LAT!

To jest reklama komercyjna

Chcesz się pokazać w ten sam sposób?
Zadzwoń: 602 652 305 lub napisz: lukasz@agencjaluxart.com

Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
OD 25 LAT!

To jest reklama komercyjna

Chcesz się pokazać w ten sam sposób?
Zadzwoń: 602 652 305 lub napisz: lukasz@agencjaluxart.com

Polecamy:
 • Grzegorz Wilk – Wolf
  Polecamy!

Grzegorz Wilk jako solista oratoriów Piotra Rubika śpiewał w największych salach USA i Kanady podczas kilku międzynarodowych tras koncertowych. Współpracował z wybitnymi artystami, brał także udział w różnych przedsięwzięciach telewizyjnych. Wśród nich wymienić można m.in. program „Jaka to melodia?”. Posiada wiele wariantów koncertowych, zarówno w wersji z sobą w roli głównej, jak również takich, gdzie obok niego na scenie staje pełny zespół.

Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
OD 25 LAT!

 • Gwiazdy światowej muzyki ściągające tłumy fanów.
Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
OD 25 LAT!

Zorganizuj koncert Danzela:

Zadzwoń: 604 349 905 lub 728 801 721
napisz: biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:
 • Boney M.
  Polecamy!

Zespół grający eurodance oraz disco, który odniósł ogromny sukces w latach 70. Proponujemy niezapomniany koncert legendarnej mega gwiazdy światowej muzyki rozrywkowej w wykonaniu jednej z 3 oficjalnych formacji, firmowanej przez wokalistkę Sheylę Bonnnick – członkinię pierwszego składu Boney M.

Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
OD 25 LAT!

 • Śpiewający aktorzy, zachwycający swoim profesjonalizmem.
Polecamy:
 • Jacek Kawalec
  Polecamy!

Jacek, znany dotąd głównie jako aktor, prezentuje znakomity warsztat wokalny w utworach najwybitniejszych piosenkarzy wszech czasów. Jego umiejętności mogliśmy już poznać w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, gdzie śpiewał ekstremalnie rozbieżnymi głosami, wcielając się wokalnie w postaci różnych wykonawców. Ten uzdolniony artysta proponuje dwa projekty muzyczne – typowo rockowy, a także z utworami Joe Cockera. Świetnie spełnia się też w roli konferansjera.

Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
OD 25 LAT!

 • Wykonawcy prezentujący muzykę z różnych zakątków świata, którzy zabiorą każdego w artystyczną podróż!
Polecamy:
 • Stefano Terrazzino
  Polecamy!

Podczas koncertu publiczność bawi się przy największych włoskich przebojach, m.in.: „Volare”, „Azzuro”, „Mambo Italiano”, „Oblivion”, „Sara Perche Ti Amo”. Artysta ma świetny kontakt z widownią, w trakcie występu następuje wiele interakcji z publiką.

Włoski wieczór
ze Stefano Terrazzino to 3 w 1:

 • Koncert na żywo,
 • Pokaz taneczny z Pauliną Biernat (tancerką z "Tańca z Gwiazdami"),
 • Nauka tańca i animacja widzów.
Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
OD 25 LAT!

 • Zapierające dech atrakcje, pozostające na długo w pamięci Gości.
Polecamy:
 • Świąteczne pokazy kulinarne
  Polecamy!

Święta Bożego Narodzenia są czasem radości, uśmiechu i ciepła w naszych sercach. Spędzamy czas w gronie najbliższych, obdarzamy się miłością, życzliwością… Pragniemy umilić Państwa spotkania naszymi atrakcjami. Proponujemy pokazy gotowania świątecznych potraw na olbrzymiej patelni albo w wielkim kotle, a także warsztaty pieczenia aromatycznych pierników czy chleba. Wszystko dopełnić mogą nastrojowe dźwięki kolęd i pastorałek, jak również klimatyczne oświetlenie.

Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
OD 25 LAT!

 • Efektowne pokazy laserowe, tańczące fontanny i wiele innych niesamowitych atrakcji
Polecamy:
 • Pokazy laserowe
  Polecamy!

Pokazy laserowe coraz częściej goszczą na różnych imprezach kulturalnych. To połączenie przestrzennych produkcji graficznych oraz świetlnych, a także wizualizacji, dźwięku i całej bogatej gamy efektów specjalnych tworzących niezapomniane widowisko.