EST 1996 Jesteśmy na rynku rozrywki od 25 lat!

Agencja Koncertowa LUXART

Szanowni Państwo,
Prezentujemy elektroniczną wersję katalogu,
który stanowi kompendium naszej oferty
zamieszczonej na stronie internetowej:
www.agencjaluxart.com
– największym w Polsce portalu
branży rozrywkowej – ~2470 propozycji
(stan na lipiec 2021 r.).

25 lat na rynku!

Agencja Koncertowa LUXART działa od 1996 roku, świadcząc usługi kompleksowej organizacji wszelkich wydarzeń kulturalnych. Przez te wszystkie lata zjednaliśmy sobie grono wiernych Klientów.

Logo

Posiadamy wiedzę i kompetencje pozwalające na podjęcie każdego przedsięwzięcia związanego z produkcją imprezy. Jesteśmy w stanie zorganizować technicznie koncert każdego, nawet najbardziej wymagającego wykonawcy zarówno krajowego, jak i zagranicznego. Starannie wybieramy podwykonawców, stawiając na firmy o najwyższej reputacji oraz posiadające sprzęt spełniający wyśrubowane wymagania. Z roku na rok poszerzamy swoją ofertę, wychodząc naprzeciw wymagającemu rynkowi.

Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
OD 25 LAT!

 • Promowanie Artystów
  Pokaż się!

Chcesz, aby Twój zespół grał więcej koncertów?
Jesteś artystą i pragniesz częściej występować?
Twoja technika estradowa jest rzadko wynajmowana?
Skorzystaj z naszej oferty!

 • Cennik Artystów
  Zaplanuj budżet!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz licznym sugestiom z Państwa strony, uruchomiliśmy serwis, w którym każdy może poznać szacunkowy koszt występu artystów, a także dopasować wykonawców do planowanego budżetu imprezy. Sprawdź ceny Artystów pod adresem: www.cennik-artystow.com

Największa w Polsce oferta pokazów kulinarnych prowadzonych przez prawdziwych pasjonatów kuchni.

Zobacz wszystkie propozycje na stronie: www.pokazykulinarne.com

Posiadamy bogatą ofertę własnych, autorskich pokazów kulinarnych:

 • Wielka Bitwa na Dwie lub Trzy Olbrzymie Patelnie
  Nowa konwencja!
 • Warsztaty pieczenia chleba
 • Pokaz gotowania na olbrzymiej patelni
  Hit sezonu
 • Turnieje kulinarne

EST 1996 Jesteśmy na rynku rozrywki od 25 lat!

Ogranicza nas tylko wyobraźnia!

Pokazy laserowe to doskonała atrakcja,
która w znakomity sposób może uświetnić
wszelkie uroczystości takie jak:
dni miast, sylwestry, jubileusze,
premiery produktów,
prywatne imprezy okolicznościowe oraz wesela.

„Beam show” to pojedyncze wiązki światła, płaszczyzny, figury kreślone przez promień lasera w powietrzu. Aby efekt był dobrze widoczny, potrzebny jest dym wytwarzany np. przez specjalne wytwornice. Pokazy przestrzenne cieszą się olbrzymią popularnością, począwszy od małych klubów i eventów firmowych, aż po duże imprezy plenerowe.

„Graphic show” to wyświetlane promieniem lasera sekwencje ruchomych obrazów, które tworzą coś na wzór filmu animowanego rysowanego jedną linią. Animacje są najczęściej zsynchronizowane z muzyką. Mogą one opowiadać historię firmy, pokazywać nowy produkt, zawierać ruchome logotypy, napisy.

Bardzo popularna technologia, która umożliwia stworzenie iluzji ruchu oraz zmianę wyglądu mapowanych powierzchni i obiektów. Innowacyjny sposób na oświetlenie architektury, przedmiotów i ludzi. To narzędzie do tworzenia wirtualnej scenografii, niestandardowej formy reklamy, promocji, a nawet dekoracji wnętrz.

Dzięki zastosowaniu lasera o dużej mocy, tworzone są niekonwencjonalne, niestandardowe, widoczne z dużej odległości projekcje na ścianach budynków. Można wyświetlić dowolne logo, treść ogłoszenia reklamowego, ale również specjalnie przygotowany jednokreskowy film animowany. Sprawdza się to, gdy nie ma możliwości zainstalowania stałych reklam lub gdzie są one krótkotrwałe. To także doskonałe narzędzie do uświetniania specjalnych okazji, wydarzeń, rocznic.

System umożliwia przeprowadzanie głosowań i quizów za pomocą SMS-ów. Na podany numer telefonu wysyła się wiadomość. Komputer zlicza głosy, a następnie wyświetlane są wyniki. Można wyświetlać rezultaty w dużym formacie, np. na budynku lub innej powierzchni. Quizy da się przeprowadzać w skromniejszych warunkach, wykorzystując urządzenie o mniejszej mocy. Dodatkową atrakcją jest laserowa prezentacja SMS-owych życzeń podczas dowolnej imprezy, eventu, koncertu.

Dzięki laserom o ogromnej mocy możliwe stają się projekty niekonwencjonalne, np. przeniesienie projektu architektonicznego z papieru i umiejscowienie go w przestrzeni. Dodatkową cechą, na którą należy zwrócić uwagę, to fakt, że stosowane urządzenia są lekkie, chłodzone powietrzem, mają niewielkie rozmiary, a to umożliwia ich montaż niemalże wszędzie: wysoko na konstrukcjach scenicznych, w oknach najwyższych pięter budynków, na barkach wodnych, samochodach. Można je także po prostu trzymać w rękach.

Urządzenie umożliwia konwertowanie obrazów video w czasie rzeczywistym na obraz lasera, tzw. „video tracing”. Wystarczy skierować kamerę na dowolną, poruszającą się osobę lub przedmiot, by oglądać zarysy sylwetki wyświetlone promieniem lasera. To rewelacyjne rozwiązanie dla klubów, na imprezy firmowe, pokazy mody, koncerty, idealnie wpisuje się też w show telewizyjny.

Promień laserowy o średnicy 5 cm oraz mocy od 8 do 50W. Najlepsze efekty osiąga się przy zastosowaniu dwóch urządzeń zainstalowanych na wysokości powyżej 10 m. Laser zwraca uwagę nawet z odległości kilkunastu kilometrów!

Ostrzezenie-przed-wiazka-laserowa-1.png

Normy bezpieczeństwa

Show spełnia normy bezpieczeństwa Unii Europejskiej, nie wymaga stwarzania specjalnych stref oddzielających od publiczności, jak również angażowania dodatkowych służb, np. straży pożarnej.

EST 1996 Jesteśmy na rynku rozrywki od 25 lat!

Zrelaksuj się przy muzyce i
pysznych potrawach...

Show składa się z kameralnego koncertu
na żywo (wybranego przez Państwa
lub proponowanego przez nas wykonawcy),
a także pokazu kulinarnego (wszystko
o odpowiedniej tematyce). Całość zakończona jest wspólną degustacją przygotowanego dania.

O nic nie musicie się martwić – pełne wyposażenie techniczne po naszej stronie!

Do każdej strefy możemy dodać warsztaty wypieków!

Nasze propozycje:

Relaks przy morskich opowieściach z zespołem szantowym, natomiast w części gastronomicznej - zupa rybna dla wszystkich "pasażerów".

Charakterystyczna muzyka klezmerska (wykonywana np. przez Sholem)
połączona z tradycyjną kuchnią żydowską - do zjedzenia będzie kolorowy, aromatyczny czulent.

Latynoskie, taneczne rytmy, największe przeboje (np. z grupą Mariachi Los Amigos) i hiszpańska paella z olbrzymiej patelni dla każdego.

Soczyste burgery w stylu amerykańskim, a do tego blues-rockowe przeboje
wykonywane przez formację NajemnicY.

Na olbrzymiej patelni - przepyszny gulasz staropolski, na scenie - grupa wykonująca muzykę inspirowaną historycznymi polskimi brzmieniami (np. Luka Mazur Quartet).

Zespół (np. Zbóje) zagra skoczne góralskie dźwięki "spod samiućkich Tater",
natomiast w wielkim kotle warzyć się będzie smakowita kwaśnica.

Największe światowe hity ostatnich lat w wykonaniu świetnego eventowego zespołu Beauty Plate, a do jedzenia - jedna z potraw kuchni XXI wieku.

Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
OD 25 LAT!

 • Stand-up
  Teraz także online
 • Czołówka polskich artystów wykonujących najlepszy stand-up w naszym kraju.
Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
OD 25 LAT!

 • Legendy polskiej sceny i ich ponadczasowe przeboje.
Polecamy:
 • Dawid Kwiatkowski
  Polecamy!

Laureat Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla Najlepszego Polskiego Wykonawcy. 19 lipca 2013 roku odbyła się premiera debiutanckiego singla piosenkarza pod tytułem „Biegnijmy”. 29 października 2013 roku Dawid został nagrodzony dwiema statuetkami. 19 listopada tego samego roku ukazał się jego debiutancki album zatytułowany „9893”. Materiał zadebiutował na 1. miejscu polskiej listy przebojów. Kolejne krążki artysty to: „Pop & Roll” (platyna), „Element trzeci”, „Countdown” oraz „13 grzechów niczyich”.

Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
OD 25 LAT!

POP

 • Dźwięki poruszające do zabawy każdą publikę!
Polecamy:
 • Stefano Terrazzino
  Polecamy!

Podczas koncertu publiczność bawi się przy największych włoskich przebojach, m.in.: „Volare”, „Azzuro”, „Mambo Italiano”, „Oblivion”, „Sara Perche Ti Amo”. Artysta ma świetny kontakt z widownią, w trakcie występu następuje wiele interakcji z publiką.

Włoski wieczór
ze Stefano Terrazzino to 3 w 1:

 • Koncert na żywo,
 • Pokaz taneczny z Pauliną Biernat (tancerką z "Tańca z Gwiazdami"),
 • Nauka tańca i animacja widzów.
Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
OD 25 LAT!

 • Znane i lubiane twarze polskiej estrady, które łączą pokolenia.
Polecamy:
 • UNIVERSE
  Polecamy!

Jeden z najpopularniejszych polskich zespołów muzycznych, założony przez Mirosława Bregułę i Henryka Czicha w 1982 roku. Jest laureatem festiwali w Opolu i Sopocie. Piosenki UNIVERSE sukcesywnie stawały się przebojami, okupując najbardziej popularne listy przebojów. Setki koncertów przysporzyły formacji wielu wiernych słuchaczy i fanów.

Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
OD 25 LAT!

 • Taneczne, rozluźniające teksty i brzmienia.
Polecamy:
 • Weekend
  Polecamy!

Począwszy od dużych miast, aż po małe miejscowości, Weekend jest znany z bardzo energetycznych koncertów, podczas których nie da się nudzić – artyści zapewniają radosne brzmienia, pozytywną energię i uśmiech na twarzy gości! Wokalistą oraz liderem jest Radosław Liszewski, który zaskakuje swoim głosem. W skład wchodzi również sekcja taneczna tworzona przez Adama Łazowskiego, Bernarda Mikulskiego i Karola Skrobańskiego. Zespół ma na swoim koncie wiele nagród.

Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
OD 25 LAT!

 • Taneczne, rozluźniające teksty i brzmienia.
Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
OD 25 LAT!

To jest reklama komercyjna

Chcesz się pokazać w ten sam sposób?
Zadzwoń: 602 652 305 lub napisz: lukasz@agencjaluxart.com

Polecamy:
 • Polecamy!

Brzmienia popu, rocka, biesiady, szczypta disco, trochę muzycki na góralską nutę z charakterystycznym dialektem… Ciekawe połączenia i oryginalne podejście do muzyki tanecznej – to właśnie czynniki, które sprawiły, że ten zespół osiągnął duży sukces.

Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
OD 25 LAT!

 • Emocjonujące koncerty, rzesze fanów i cięższa muzyka.
Polecamy:
 • IRA
  Polecamy!

Polski zespół, którego zdecydowaną siłą są koncerty. Sprawdzona marka, na scenie aktywna przeszło ćwierć wieku. Największy wzrost popularności grupy przypadł na pierwszą połowę lat 90. W 2010 roku skład odniósł niebywały sukces na Festiwalu w Opolu – otrzymał aż trzy „SuperJedynki”, w kategoriach: „Zespół Roku”, „Płyta Rock” oraz „Najlepszy Występ”. Dyskografia IRY obejmuje już ponad 10 albumów! Proponujemy trzy projekty koncertowe tej rockowej ekipy.

Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
OD 25 LAT!

 • Najlepsze kabarety, które uświetnią Państwa wydarzenie i rozbawią wszystkich.
Polecamy:
 • Łowcy.B
  Polecamy!

Kabaret działający na scenie od 2003 roku. Zalicza się do grona tych „ważnych”, którzy wkraczając do świata kabaretu, odcisnęli nieodwracalne piętno na sztuce kabaretowej w ogóle, a to za sprawą absurdalnego, bezkompromisowego podejścia do humoru. Błyskotliwość i improwizacyjne szaleństwo to cechy, które dodatkowo zanurzone w groteskowym sosie, pozwoliły stać się Łowcom jedną z najbardziej oryginalnych oraz barwnych grup w Polsce.

Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
OD 25 LAT!

 • Artystyczne sobowtóry i coverowe formacje muzyczne.
Polecamy:
 • Beauty Plate
  Polecamy!

Zespół Beauty Plate to mieszanka fascynującego, tanecznego popu, z nutą mocnych, rockowych riffów. Perfekcyjne wykonanie, dbałość o szczegóły aranżacyjne i nowatorskie brzmienia to tylko niektóre z zalet zespołu, którego członkowie we wcześniejszych projektach muzycznych zdobyli spore doświadczenie sceniczne oraz studyjne. Grupa występuje w pięcioosobowym składzie, dzięki czemu słuchacz otrzymuje gwarancję wykonywania muzyki wyłącznie na żywo.

Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
OD 25 LAT!

 • Gwiazdy światowej muzyki ściągające tłumy fanów.
Polecamy:
 • Boney M.
  Polecamy!

Boney M. to zespół grający eurodance oraz disco, który odniósł ogromny sukces w latach 70. Proponujemy niezapomniany koncert legendarnej mega gwiazdy światowej muzyki rozrywkowej w wykonaniu jednej z 3 oficjalnych formacji, firmowanej przez wokalistkę Sheylę Bonnnick – członkinię pierwszego składu Boney M. z roku 1975, stworzonego przez Franka Fariana – niemieckiego producenta muzycznego.

Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
OD 25 LAT!

Zorganizuj koncert Danzela:

Zadzwoń: 604 349 905 lub 728 801 721
napisz: biuro@agencjaluxart.com

Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
OD 25 LAT!

 • Śpiewający aktorzy, zachwycający swoim profesjonalizmem.
Polecamy:
 • Kacper Kuszewski
  Polecamy!

Kacper Kuszewski zawdzięcza swoją popularność nie tylko serialowi „M jak miłość”, ale również swym talentom tanecznym (wygrał XIII edycję „Tańca z Gwiazdami” w TVN) oraz wokalnym. Tym razem zabiera widzów w pełną humoru podróż w lata 20. oraz 30. XX wieku. „Album Rodzinny” to multimedialny spektakl muzyczny. Bogata oprawa wizualna, muzyka w stylu szlagierów z okresu międzywojnia oraz duża dawka humoru i wzruszeń zapewnią dobrą zabawę na wysokim poziomie!

Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
OD 25 LAT!

 • Wykonawcy prezentujący muzykę z różnych zakątków świata, którzy zabiorą każdego w artystyczną podróż!
Polecamy:
 • Nicola Palladini
  Polecamy!

Nicola Palladini początkowo brał udział w licznych musicalach we Włoszech. Około 10 lat temu wystartował na terenie naszego kraju główną rolą Mistrza Ceremonii musicalu „Cabaret” (w reż. Andrzeja Marii Marczewskiego). Następnie mogliśmy podziwiać go podczas kolejnych scenicznych przedsięwzięć. Ten włoski wykonawca proponuje różne programy skupiające się na twórczości pochodzącej ze słonecznej Italii.

Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
OD 25 LAT!

 • Zapierające dech atrakcje, pozostające na długo w pamięci Gości.
Polecamy:
 • Gotowanie zupy w wielkim kotle
  Polecamy!

Gotowanie zupy w wielkim kotle może być prowadzone przez kucharzy z programów „MasterChef”, „Hell’s Kitchen” i „Top Chef”. W szczególności polecamy zupy rybne, tajskie, z owocami morza, a także te nasze, polskie. Czekamy również na Państwa propozycje. Nasi kucharze mogą przygotować nawet 2500 porcji degustacyjnych! Show doskonale komponuje się z warsztatami pieczenia chleba, przez co staje się jeszcze bardziej atrakcyjny.

Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
OD 25 LAT!

 • Efektowne pokazy laserowe, tańczące fontanny i wiele innych niesamowitych atrakcji
Polecamy:
 • Pokazy laserowe
  Polecamy!

Pokazy laserowe coraz częściej goszczą na różnych imprezach kulturalnych. To połączenie przestrzennych produkcji graficznych oraz świetlnych, a także wizualizacji, dźwięku i całej bogatej gamy efektów specjalnych tworzących niezapomniane widowisko.