EST 1996 Jesteśmy na rynku rozrywki ponad 25 lat!

Agencja Koncertowa LUXART

Szanowni Państwo,
Prezentujemy elektroniczną wersję katalogu,
który stanowi kompendium naszej oferty
zamieszczonej na stronie internetowej:
www.agencjaluxart.com
– największym w Polsce portalu
branży rozrywkowej – ~2500 propozycji
(stan na styczeń 2022 r.).

Ponad 25 lat na rynku!

Agencja Koncertowa LUXART działa od 1996 roku, świadcząc usługi kompleksowej organizacji wszelkich wydarzeń kulturalnych. Przez te wszystkie lata zjednaliśmy sobie grono wiernych Klientów.

Logo

Posiadamy wiedzę i kompetencje pozwalające na podjęcie każdego przedsięwzięcia związanego z produkcją imprezy. Jesteśmy w stanie zorganizować technicznie koncert każdego, nawet najbardziej wymagającego wykonawcy zarówno krajowego, jak i zagranicznego. Starannie wybieramy podwykonawców, stawiając na firmy o najwyższej reputacji oraz posiadające sprzęt spełniający wyśrubowane wymagania. Z roku na rok poszerzamy swoją ofertę, wychodząc naprzeciw wymagającemu rynkowi.

Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
PONAD 25 LAT!

 • Promowanie Artystów
  Pokaż się!

Chcesz, aby Twój zespół grał więcej koncertów?
Jesteś artystą i pragniesz częściej występować?
Twoja technika estradowa jest rzadko wynajmowana?
Skorzystaj z naszej oferty!

 • Cennik Artystów
  Zaplanuj budżet!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz licznym sugestiom z Państwa strony, uruchomiliśmy serwis, w którym każdy może poznać szacunkowy koszt występu artystów, a także dopasować wykonawców do planowanego budżetu imprezy. Sprawdź ceny Artystów pod adresem: www.cennik-artystow.com

Największa w Polsce oferta pokazów kulinarnych prowadzonych przez prawdziwych pasjonatów kuchni.

Zobacz wszystkie propozycje na stronie: www.pokazykulinarne.com

Posiadamy bogatą ofertę własnych, autorskich pokazów kulinarnych:

 • Wielka Bitwa na Dwie lub Trzy Olbrzymie Patelnie
  Nowa konwencja!
 • Warsztaty pieczenia chleba
 • Pokaz gotowania na olbrzymiej patelni
  Hit sezonu
 • Turnieje kulinarne

EST 1996 Jesteśmy na rynku rozrywki ponad 25 lat!

Ogranicza nas tylko wyobraźnia!

Pokazy laserowe to doskonała atrakcja,
która w znakomity sposób może uświetnić
wszelkie uroczystości takie jak:
dni miast, sylwestry, jubileusze,
premiery produktów,
prywatne imprezy okolicznościowe oraz wesela.

„Beam show” to pojedyncze wiązki światła, płaszczyzny, figury kreślone przez promień lasera w powietrzu. Aby efekt był dobrze widoczny, potrzebny jest dym wytwarzany np. przez specjalne wytwornice. Pokazy przestrzenne cieszą się olbrzymią popularnością, począwszy od małych klubów i eventów firmowych, aż po duże imprezy plenerowe.

„Graphic show” to wyświetlane promieniem lasera sekwencje ruchomych obrazów, które tworzą coś na wzór filmu animowanego rysowanego jedną linią. Animacje są najczęściej zsynchronizowane z muzyką. Mogą one opowiadać historię firmy, pokazywać nowy produkt, zawierać ruchome logotypy, napisy.

Bardzo popularna technologia, która umożliwia stworzenie iluzji ruchu oraz zmianę wyglądu mapowanych powierzchni i obiektów. Innowacyjny sposób na oświetlenie architektury, przedmiotów i ludzi. To narzędzie do tworzenia wirtualnej scenografii, niestandardowej formy reklamy, promocji, a nawet dekoracji wnętrz.

Dzięki zastosowaniu lasera o dużej mocy, tworzone są niekonwencjonalne, niestandardowe, widoczne z dużej odległości projekcje na ścianach budynków. Można wyświetlić dowolne logo, treść ogłoszenia reklamowego, ale również specjalnie przygotowany jednokreskowy film animowany. Sprawdza się to, gdy nie ma możliwości zainstalowania stałych reklam lub gdzie są one krótkotrwałe. To także doskonałe narzędzie do uświetniania specjalnych okazji, wydarzeń, rocznic.

System umożliwia przeprowadzanie głosowań i quizów za pomocą SMS-ów. Na podany numer telefonu wysyła się wiadomość. Komputer zlicza głosy, a następnie wyświetlane są wyniki. Można wyświetlać rezultaty w dużym formacie, np. na budynku lub innej powierzchni. Quizy da się przeprowadzać w skromniejszych warunkach, wykorzystując urządzenie o mniejszej mocy. Dodatkową atrakcją jest laserowa prezentacja SMS-owych życzeń podczas dowolnej imprezy, eventu, koncertu.

Dzięki laserom o ogromnej mocy możliwe stają się projekty niekonwencjonalne, np. przeniesienie projektu architektonicznego z papieru i umiejscowienie go w przestrzeni. Dodatkową cechą, na którą należy zwrócić uwagę, to fakt, że stosowane urządzenia są lekkie, chłodzone powietrzem, mają niewielkie rozmiary, a to umożliwia ich montaż niemalże wszędzie: wysoko na konstrukcjach scenicznych, w oknach najwyższych pięter budynków, na barkach wodnych, samochodach. Można je także po prostu trzymać w rękach.

Urządzenie umożliwia konwertowanie obrazów video w czasie rzeczywistym na obraz lasera, tzw. „video tracing”. Wystarczy skierować kamerę na dowolną, poruszającą się osobę lub przedmiot, by oglądać zarysy sylwetki wyświetlone promieniem lasera. To rewelacyjne rozwiązanie dla klubów, na imprezy firmowe, pokazy mody, koncerty, idealnie wpisuje się też w show telewizyjny.

Promień laserowy o średnicy 5 cm oraz mocy od 8 do 50W. Najlepsze efekty osiąga się przy zastosowaniu dwóch urządzeń zainstalowanych na wysokości powyżej 10 m. Laser zwraca uwagę nawet z odległości kilkunastu kilometrów!

Ostrzezenie-przed-wiazka-laserowa-1.png

Normy bezpieczeństwa

Show spełnia normy bezpieczeństwa Unii Europejskiej, nie wymaga stwarzania specjalnych stref oddzielających od publiczności, jak również angażowania dodatkowych służb, np. straży pożarnej.

EST 1996 Jesteśmy na rynku rozrywki ponad 25 lat!

Zrelaksuj się przy muzyce i
pysznych potrawach...

Show składa się z kameralnego koncertu
na żywo (wybranego przez Państwa
lub proponowanego przez nas wykonawcy),
a także pokazu kulinarnego (wszystko
o odpowiedniej tematyce). Całość zakończona jest wspólną degustacją przygotowanego dania.

O nic nie musicie się martwić – pełne wyposażenie techniczne po naszej stronie!

Do każdej strefy możemy dodać warsztaty wypieków!

Nasze propozycje:

Relaks przy morskich opowieściach z zespołem szantowym, natomiast w części gastronomicznej - zupa rybna dla wszystkich "pasażerów".

Charakterystyczna muzyka klezmerska (wykonywana np. przez Sholem)
połączona z tradycyjną kuchnią żydowską - do zjedzenia będzie kolorowy, aromatyczny czulent.

Latynoskie, taneczne rytmy, największe przeboje (np. z grupą Mariachi Los Amigos) i hiszpańska paella z olbrzymiej patelni dla każdego.

Soczyste burgery w stylu amerykańskim, a do tego blues-rockowe przeboje
wykonywane przez formację NajemnicY.

Na olbrzymiej patelni - przepyszny gulasz staropolski, na scenie - grupa wykonująca muzykę inspirowaną historycznymi polskimi brzmieniami (np. Luka Mazur Quartet).

Zespół (np. Zbóje) zagra skoczne góralskie dźwięki "spod samiućkich Tater",
natomiast w wielkim kotle warzyć się będzie smakowita kwaśnica.

Największe światowe hity ostatnich lat w wykonaniu świetnego eventowego zespołu Beauty Plate, a do jedzenia - jedna z potraw kuchni XXI wieku.

Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
PONAD 25 LAT!

 • Stand-up
  Teraz także online
 • Czołówka polskich artystów wykonujących najlepszy stand-up w naszym kraju.
Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
PONAD 25 LAT!

 • Legendy polskiej sceny i ich ponadczasowe przeboje.
Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
PONAD 25 LAT!

To jest reklama komercyjna

Chcesz się pokazać w ten sam sposób?
Zadzwoń: 602 652 305 lub napisz: lukasz@agencjaluxart.com

Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
PONAD 25 LAT!

To jest reklama komercyjna

Chcesz się pokazać w ten sam sposób?
Zadzwoń: 602 652 305 lub napisz: lukasz@agencjaluxart.com

Polecamy:
 • Daria Zawiałow
  Polecamy!

Daria Zawiałow to nieskrępowana młoda artystka z duszą buntowniczki. Pisze teksty, w dużym stopniu angażuje się też w komponowanie swoich utworów. Jest pod tym względem konsekwentna, niezależna. Jej niesamowity talent, charyzma, jak również energia, doprowadziły do zgarnięcia wielu nagród festiwalowych, a twórczość zaowocowała platynową płytą. Wokalistka zawładnęła publicznością i wprawiła słuchaczy w osłupienie swoimi zdolnościami artystycznymi!

Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
PONAD 25 LAT!

POP

 • Dźwięki poruszające do zabawy każdą publikę!
Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
PONAD 25 LAT!

Zorganizuj koncert Kordiana:

Zadzwoń: 604 349 905 lub 728 801 721
napisz: biuro@agencjaluxart.com

Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
PONAD 25 LAT!

Zorganizuj koncert zespołu Beauty Plate:

Zadzwoń: 604 349 905 lub 728 801 721
napisz: biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:
 • Ich Troje
  Polecamy!

O twórczości Ich Troje stało się głośno w 2001 roku dzięki utworowi „Powiedz”. Formacja, po kilku zmianach personalnych w swoim składzie, występuje do dziś, bawiąc słuchaczy, a także gromadząc liczną publiczność podczas swoich koncertów pełnych przebojów. Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich zespołów muzycznych – i to widać. Lider Michał Wiśniowski swoją charyzmą sprawia, że grupa ta wciąż ma pewną pozycję na rynku!

Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
PONAD 25 LAT!

 • Znane i lubiane twarze polskiej estrady, które łączą pokolenia.
Polecamy:
 • Andrzej Rosiewicz
  Polecamy!

W latach 70., a także na początku lat 80. był jednym z najpopularniejszych polskich piosenkarzy i artystów estradowych. Trzykrotnie można go było podziwiać w trakcie festiwalu Jazz Jamboree, jak również w Opolu czy Sopocie. Od 1978 r. poświęca się karierze solowej. Największe jego przeboje to m.in.: „Najwięcej witaminy”, „Czy czuje pani cza-czę”, „Chłopcy radarowcy”. Na koncertach występuje solo, jak również w towarzystwie Grupy Baletowej.

Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
PONAD 25 LAT!

 • Taneczne, rozluźniające teksty i brzmienia.
Polecamy:
 • Weekend
  Polecamy!

Wokalistą oraz liderem grupy jest Radosław Liszewski, który zaskakuje słuchaczy swoim głosem. W skład formacji wchodzi również sekcja taneczna. Zespół ma na swoim koncie wiele nagród, a także wyróżnień. Począwszy od dużych miast, aż po małe miejscowości, Weekend jest znany z bardzo energetycznych koncertów, podczas których nie da się nudzić – artyści zapewniają radosne brzmienia, pozytywną energię i uśmiech na twarzy gości!

Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
PONAD 25 LAT!

 • Taneczne, rozluźniające teksty i brzmienia.
Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
PONAD 25 LAT!

To jest reklama komercyjna

Chcesz się pokazać w ten sam sposób?
Zadzwoń: 602 652 305 lub napisz: lukasz@agencjaluxart.com

Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
PONAD 25 LAT!

To jest reklama komercyjna

Chcesz się pokazać w ten sam sposób?
Zadzwoń: 602 652 305 lub napisz: lukasz@agencjaluxart.com

Polecamy:
 • Polecamy!

Brzmienia popu, rocka, biesiady, szczypta disco, trochę muzycki na góralską nutę z charakterystycznym dialektem… Ciekawe połączenia i oryginalne podejście do muzyki tanecznej – to właśnie czynniki, które sprawiły, że ten zespół osiągnął duży sukces.

Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
PONAD 25 LAT!

 • Emocjonujące koncerty, rzesze fanów i cięższa muzyka.
Polecamy:
 • Pączki W Tłuszczu
  Polecamy!

Muzyczna odsłona popularnego, lubianego aktora znanego m.in. z serialu „Rodzinka.pl” – Tomasza Karolaka. Rockowy, dynamiczny koncert pełen przebojów! Lider uwielbiany przez publiczność łączy muzykę i aktorski show. W repertuarze znajdują się autorskie rockowe utwory, piosenki znane z radiowych list przebojów oraz covery. Zespół występuje w 4-osobowym składzie.

Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
PONAD 25 LAT!

 • Najlepsze kabarety, które uświetnią Państwa wydarzenie i rozbawią wszystkich.
Polecamy:
 • Kabaret Ani Mru-Mru
  Polecamy!

Ani Mru-Mru jest kabaretem dla każdego widza. Nie trzeba być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami, żeby móc się dobrze bawić – ten kabaret polityką się nie zajmuje. Chłopaki z Ani Mru-Mru podejmują tematy z życia wzięte, np. skecz „Na porodówce”, puszczają także wodze fantazji i wprowadzają bohaterów baśniowych, np. w skeczu o wampirku o słodkim imieniu Tofik. Są rozchwytywani, a każdy ich występ bawi do łez. Mają swój własny, niepowtarzalny styl.

Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
PONAD 25 LAT!

 • Artystyczne sobowtóry i coverowe formacje muzyczne.
Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
PONAD 25 LAT!

To jest reklama komercyjna

Chcesz się pokazać w ten sam sposób?
Zadzwoń: 602 652 305 lub napisz: lukasz@agencjaluxart.com

Polecamy:
 • Wytrawni
  Polecamy!

Zespół stworzony przez sześć przeróżnych, pozytywnie zakręconych męskich osobowości, połączonych miłością do muzyki i profesjonalnym podejściem do pracy. Granie na scenie to ich pasja, z której czerpią niepohamowane pokłady energii. Zarażają miłością do przebojów, leczą z nudy, a monotonię zamieniają na niepowtarzalne przeżycia. Dla nich event, bankiet, impreza firmowa czy okolicznościowa to nie miejsce, ale ludzie, których porywają do zabawy.

Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
PONAD 25 LAT!

 • Gwiazdy światowej muzyki ściągające tłumy fanów.
Polecamy:
 • Oceana
  Polecamy!

Niemiecka piosenkarka wykonująca muzykę zaliczaną do soulu, z wpływem reggae, hip-hopu i funku. W 2009 r. wydała swój debiutancki album „Love Supply”, poprzedzony singlem „Cry Cry”, za który otrzymała „Słowika Publiczności” na 46. Międzynarodowym Festiwalu w Sopocie. Oceana została wybrana przez UEFA na wykonawczynię oficjalnej piosenki Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej odbywających się w 2012 r. w Polsce oraz na Ukrainie. Produkcja promująca wydarzenie nosi tytuł „Endless Summer”.

Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
PONAD 25 LAT!

 • Śpiewający aktorzy, zachwycający swoim profesjonalizmem.
Polecamy:
 • Beata Rybotycka i Jacek Wójcicki
  Polecamy!

Ten utalentowany, cieszący się popularnością duet tworzą artyści od lat znajdujący się na polskiej scenie. Beata Rybotycka i Jacek Wójcicki w lirycznym programie świątecznym wprowadzą Państwa w nastrój Świąt Bożego Narodzenia, prezentując m.in. najpiękniejsze polskie kolędy czy pieśni nawiązujące do wyjątkowych chwil.

Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
PONAD 25 LAT!

 • Wykonawcy prezentujący muzykę z różnych zakątków świata, którzy zabiorą każdego w artystyczną podróż!
Polecamy:
 • Stefano Terrazzino
  Polecamy!

Podczas koncertu publiczność bawi się przy największych włoskich przebojach, m.in.: „Volare”, „Azzuro”, „Mambo Italiano”, „Oblivion”, „Sara Perche Ti Amo”. Artysta ma świetny kontakt z widownią, w trakcie występu następuje wiele interakcji z publiką.

Włoski wieczór
ze Stefano Terrazzino to 3 w 1:

 • Koncert na żywo,
 • Pokaz taneczny z Pauliną Biernat (tancerką z "Tańca z Gwiazdami"),
 • Nauka tańca i animacja widzów.
Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
PONAD 25 LAT!

 • Zapierające dech atrakcje, pozostające na długo w pamięci Gości.
Polecamy:
 • Świąteczne pokazy kulinarne
  Polecamy!

Święta Bożego Narodzenia są czasem radości, uśmiechu i ciepła w naszych sercach. Spędzamy czas w gronie najbliższych, obdarzamy się miłością, życzliwością… Pragniemy umilić Państwa spotkania naszymi atrakcjami. Proponujemy pokazy gotowania świątecznych potraw na olbrzymiej patelni albo w wielkim kotle, a także warsztaty pieczenia aromatycznych pierników czy chleba. Wszystko dopełnić mogą nastrojowe dźwięki kolęd i pastorałek, jak również klimatyczne oświetlenie.

Logo

EST 1996 JESTEŚMY NA RYNKU ROZRYWKI
PONAD 25 LAT!

 • Efektowne pokazy laserowe, tańczące fontanny i wiele innych niesamowitych atrakcji
Polecamy:
 • Pokazy laserowe
  Polecamy!

Pokazy laserowe coraz częściej goszczą na różnych imprezach kulturalnych. To połączenie przestrzennych produkcji graficznych oraz świetlnych, a także wizualizacji, dźwięku i całej bogatej gamy efektów specjalnych tworzących niezapomniane widowisko.